Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

З новим роком, Хунта!

Трохи вранішніх новин від Дениса П’ятигорця.

1. Акції українських компаній стали найприбутковішими у 2017 році. Індекс українських акцій показав зростання на 80%. Про це повідомляє Bloomberg.

2. За версією британського видання Financial Times, Україна посіла місце лідера в рейтингах країн ex-USSR щодо поліпшення ділового клімату. І тут варто зауважити для всіх скептиків – мова не йде про те, що в Україні вести бізнес простіше, аніж в решті країн світу. Ні. Мова йде про те, що, на думку аналітиків з Financial Times, в Україні за останні сім років майже вдвічі покращився діловий клімат. А це, в свою чергу, є дуже потужною позитивною динамікою.

3. З 1 січня в Україні підвищили мінімальну заробітну плату і тепер вона становить 3723 грн у місяць.4. З 1 січня у пунктах пропуску на українському кордоні запрацював біометричний контроль іноземців з тих країн, які віднесено до категорії ризику, в тому числі з РФ.

5. З 1 січня 2018 року Японія запроваджує спрощення візового режиму для громадян України.

6. А от до Об’єднаних Арабських Еміратів українці можуть подорожувати без оформлення візи

7. З 1 січня 2018 року нові та старі електромобілі можна ввозити в Україну з-за кордону без сплати акцизу і податку на додану вартість.

8. 1 січня 2018 року - початок фундаментальної реформи дорожньої галузі.9. Київська мерія планує в 2018 році приступити до будівництва великої кільцевої дороги навколо столиці.

10. В Україні починає роботу Фонд енергоефективності, який стане новим і ефективним інструментом реалізації проектів енергомодернізації держави — як на рівні домогосподарств, так і на рівні юридичних осіб.

11. Протягом 2017 року місцеві бюджети зросли до 170 млрд грн завдяки фінансовій децентралізація, а власні доходи 366 об’єднаних територіальних громад зросли в 1,8 разів.

12. За підсумками 10 місяців 2017 року експорт товарів становив 35,2 млрд доларів і збільшився на 6,7 млрд доларів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.13. Україні відкрилося перше вітчизняне виробництво ниток для швейників компанією «ТК-фурнітура». Поки запущена тільки перша черга. Її планова потужність - 100 тисяч котушок намотуванням 5000 м. в місяць.

14. У Костополі Рівненської області відкрився сучасний деревообробний завод. Інвестиції в проект склали близько 25 млн євро. Нове виробництво дозволило створити в Костополі 150 робочих місць.

15. Авіакомпанія "Yanair" відкрила продаж квитків на прямі рейси Львів-Батумі, які почнуть виконуватися з 8 червня.

16. З 1 січня в Україні заборонено захоронювати несортоване сміття. Згідно зі змінами, органам місцевого самоврядування заборонено захоронення неперероблених побутових відходів на полігонах, міста і села мають забезпечити сортування сміття за видами для переробки та утилізації.

17. З 1 січня максимальна швидкість руху у населених пунктах складає 50 км/год. Але це не єдина зміна в ПДД:Tags: Хорошие новости, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Коротко

  Жили у бабуси биполярны гуси, то в маньячке то в депрухе, господи Исусе. * * * Практически каждый актер мечтает сыграть роль Гамлета, и только…

 • Найбільша фінансова піраміда

  Через 30 років 60% літніх українців не матимуть пенсій. Коли ви чуєте фразу «найбільша фінансова піраміда України», що найперше спадає вам на думку?…

 • Получается так

  Пацаки, вы почему не радуетесь? (c)

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Recent Posts from This Journal

 • Коротко

  Жили у бабуси биполярны гуси, то в маньячке то в депрухе, господи Исусе. * * * Практически каждый актер мечтает сыграть роль Гамлета, и только…

 • Найбільша фінансова піраміда

  Через 30 років 60% літніх українців не матимуть пенсій. Коли ви чуєте фразу «найбільша фінансова піраміда України», що найперше спадає вам на думку?…

 • Получается так

  Пацаки, вы почему не радуетесь? (c)