Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Будьте уважні, збільшено штрафи за паркування на місцях для інвалідівУвага! Сьогодні вступає в силу Закон України "Про посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю".

Він вносить зміни до деяких нормативно-правових актів, в тому числі до КУпАП, в якому додається ч.5 ст.122, яку будуть розглядати на місці працівники поліції.

“Зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю” -
тягнуть за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян” (від 1020 грн до 1700 грн).

Також внесено зміни до ст. 265-2 і тепер поліція буде ЕВАКУЮВАТИ транспортні засоби, які стоять на місцях призначених для людей з інвалідністю.

Автомобілі мають обов'язково бути позначені знаком "Водій з інвалідністю".

Evhen Zborowski

Tags: Хорошие новости
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments

Recent Posts from This Journal