?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Жадность

Бе бе бе

Помните продажный порохобот (я) продажно врал, что сракушвили использует кремль?

Кто не верил, вот вам явки пароли:via Джон Смит

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 12 октября, 2017
вот дико интересно, когда тормознутые кацапы поймут одну простую вещь - хахлы на чужие митинги не ходят, они свои майданы делают.....

Dvk Dvk 12 октября, 2017
Это не кацап. Это весь наш плоть от плоти бывший депутат госуда.., ой загнул, Рады юрЫст Портнов. Которого на свет вытянула бздюлька, а потом он ушел к яныку. Там захуячил новый УК, по которому всяких пидарасов выпускают под залог, бо писали они его под себя

tank_ua 12 октября, 2017
я это знаю, но это нифига не делает его некацапом...

banderovets_dp 12 октября, 2017
Хахлы в ростов ездиють, а майданы делают украинцы

tank_ua 12 октября, 2017
друже, я маю повне право використовувати саркастичні прийоми до себе і до власної нації. Ну і не забувай про тій саме "укроп" докорбанівських часів, добре?

ajento 12 октября, 2017
шановний, до себе ви можете використовувати що завгодно, а от до нації (незнаю з яких міркувань ви її привласнили) використовувати образливі епітети ви права не маєте, бо це стосується ще чималої кількості людей які можуть бути з вами не згодні, добре?)

valery_3 12 октября, 2017
Нещодавно одна жіночка на мене дуже образілась, бо я по хамськи їй відповів не помітивши сарказму у виразі "хохлохунта". Наразі мені прийшлось вибачитись.

ajento 12 октября, 2017
"Наразі мені прийшлось вибачитись."
Нормальна реакція нормальної людини)

tank_ua 12 октября, 2017
я її не привласнив, я до неї належу. А отже це моя нація.

І якщо хтось має інші думки чи не згодні з моїми формулюваннями - то нехай самі про і пишуть. у нас демократія. І якщо свого сусіда-антикорцпционера я називаю підорасом - то йому, напевно, також не подобається, але ж ви не проти цього?

ПС - якщо ви не побачили сарказму з використанням суто кацапського "А" другою літерою - вам, напевно, важко жити без гумору.

ПС2 - доречі, ваша манера зверненя - шановний - ще гірше кацапо-ментівського "уважаемій, пройдемте", бо є українофікованою калькою.. Нічого особистого, але і вам є над чим попрацювати.

Edited at 2017-10-12 17:29 (UTC)

ajento 12 октября, 2017
"у нас демократія"
Моя демократія розмахувати руками закінчується там де починається ніс іншої людини)

tank_ua 12 октября, 2017
саме так, бо мій обов’язок починається саме там, де починаються права іншої особи. Але язиком ляпати мені заборонити складно)))))....

(Удалённый комментарий)
rimo_blade 12 октября, 2017
Ну якщо якийсь телепень назве мене хохлом, то може справедливо отримати в дюндель

unkinderz 13 октября, 2017
Так то, як телепень. А якщо хохол назве?

rimo_blade 13 октября, 2017
а хто то? якщо хтось називає себе хохлом, то скоріш за все це кацап. в будь-якому випадку, прописати в табло йому не завадить.

  • 1