Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ошибка резидентаДуже цікаву інформацію знайшов Дзиндзя про одного з "штурмовиків" ВР, який разом з Грішиним кидав димовуху і погрожував спалити Верховну Раду, розказуючи про зраду національних інтересів.

Ось тут пости Дзиндзі:
https://www.facebook.com/dzindzia/posts/1502689009768642
https://www.facebook.com/dzindzia/posts/1502567463114130

Цікава та інформація тим, що дійсно, на моє превелике здивування великий патріот України член найррррреволюційнішої партії Шводоба має проблеми з біографією, а саме:

1) По інформації, яку він вказав в анкетах і яка представлена в Вікіпедії народився Юрій Левченко в Вінниці в 1984. Хоча в базах даних, які наводить Дзиндзя, Левченко народився в москві.

В москві то в москві, що мало людей, які є патріотами України народилося в москві чи росії? А скільки українських військових скиталося по всьому СССР? В тому нема ніякої проблеми, тільки навіщо це приховувати? І тут вже закрадаються підозри...

У відповідь на підозри Левченко постить свідоцтво про народження, але чомусь тільки 1-шу сторінку. Я не уявляю як можна було сфоткати тільки одну сторінку розгорнутого свідоцтва.

Тобто, навіщо приховувати іншу сторінку?... Може тому, щоб ми не побачили дату видачі українського паспорта, яка може бути пізнішою ніж 2001 рік. Якщо дата видачі українського паспорта Левченка пізніше 2001 року, то підозри ще посилюються...

2) Підозри посилюються тому, що з біографії Левченка випадає відразу 21 рік. Не вказана ні українська школа, ні український ВУЗ... нічого цього немає. Відразу Лондонський Університет, який він закінчує в 2005 році. Тобто, в 2001 році, закінчивши українську школу, Левченко мав би, маючи на руках закордонний український паспорт, відправитись вчитись в Лондон.

І тут вже знову виникає багато запитань. А чи багато шкіл у Вінниці можуть дати відповідний рівень знань (не зараз, тоді в 2000), щоб їхній випускник міг вступити в Лондонський університет?

І, відповідно, питання до вінничан, які закінчили школи в 2000-2001 році, ви знаєте Юрія Левченка?

Виникає також інше запитання: а чим таким займалися батьки Юрія, щоб той зміг вчитися в Лондонському університеті? Це дуже багато бабла... Для середньостатистичного підприємця початку 2000 - це не підйомні суми.

3) Чого питаю... Бо далі знову суперечність... Юрій після закінчення європейських ВУЗів "повертається" в Україну в 2007 році, в 2008 році відразу вступає в Свободу і судячи з його декларації за 2011 рік, яку він подавав перед виборами у ВР 2012 року - він голий-босий...

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=223

Більше того, в нього в декларації не вказані ні мама, ні тато...

4) Зате він, мама і тато вказані в базі даних жителів Москви... Може, звичайно, бути таке, що це не він, але щоб в 2-х різних сімей в Україні і росії співпадали прізвища, імена, дати народження - це шанс 1 з 100000000000000. Тим паче, що про українську біографію Юрія до 2008 року нічого не відомо... Та й в принципі, у Москві, навідміну від Вінниці, можна було здобути і відповідну освіту для вступу в Лондонський університет і гроші для цього.

Я не стверджую, що це так було... просто версія, що Юрій до 2001 року жив в Москві дуже правдоподібна, в тому числі з освітньої і фінансової точок зору.

5) Є ще один цікавий момент. Якщо Юрій отримував український паспорт пізніше 2001 року, я думаю, це не проблема вияснити, то як Юрій, ймовірно з російським паспортом, потрапив в найпатріотичнішу партію всіх часів і народів? Його не перевіряли хто він, звідки він? Чому цього хлопчака на перших же виборах, відразу проштовхували в Парламент?

Погодьтесь, це дуже цікаві запитання...

Особливо на фоні діяльності Юрія у Верховній Раді.

До речі, я би хотів помилятися. Хотів би думати, що Юрій закінчив школу в Вінниці, вступив з неї в Лондонський університет, закінчив його з відзнакою, після чого з патріотичних міркувань повернувся до Києва, отримуючи зарплату менше 400 фунтів в місяць, витрачаючи половину з них на оренду житла.

Але я не можу закривати очі на очевидні речі і хотів би зрозуміти хто насправді Юрій Левченко і про "зраду національних інтересів" якої країни говорить Левченко?

***
П.С. До речі, з дуже подібною біографією зайшов в Україну Саша Боровик. "Народився у Львові, закінчив Кембрідж".. А потім виявилось, що народився у Львові в сім'ї КГБшніка прикомандированого у Львів, вчився в Москві...

УПД 1. Nataliya Musgrave ·
Стало цікаво - як він туди поступив? Вступні вимоги в вищих навчальних закладах Великобританії не включають атестат українських шкіл)) точно знаю, поступала.

УПД 2. TerrasJuriev‏ @Reznikus
Мій 7-й Ліцей Вінниці надає таку освіту. Однокласниця навчалась потім в Франції. Але я випускник 2000р і таких Левченків в Вінниці не знаю.

УПД 3. Nataliya Musgrave
В Англії з атестатом України - хіба що summer school. Диплом унівеститета України можна акредитувати, плюс тест з англійської. А тут пацан вліпив в вікі alma mater - LSE. Com'on )))

УПД 4. Мої читачі підозрюють, що свідоцтво про народження Левченка трохи не таке, адже воно написане російською мовою. Кажуть, що в Вінниці в ті роки свідоцтва про народження писали українською.

УПД 5. Вікторія Шевченко
В тій вищій школі економіки у Великобританії навчався мій троюрідний брат. І, окрім дохєріща грошей за навчання, там є ще одна вимога: студент повинет мати базову вищу освіту, тобто бути бакалавром із суміжних спеціальностей. Отже крім школи (звісно у Вінниці) він ще мав би провщитись 4 роки у якомусь МГУ (теж у Вінниці)

УПД 6. Natalia Polinnyk
Я чемно запитала дупотата де він здобув середню освіту. Коментар видалив. А чому?

УПД 7. Тамара Давыдова
Мій син у 2000 році вступив у London Business School. Перед тим закінчив МФТІ. Потім 3 роки працював у різних іноземних фірмах у Москві, копив гроші. Щоб вступити в іноземний ВУЗ, у Москві уже після МФТІ закінчив, здається, американські курси, вони називалися "Джамат", склавши іспити в яких, можна було розсилати документи по іноземних вузах. На оплату навчання гроші дав у безпроцентний кредит якийсь американський фонд. Гроші на проживання на 2 роки навчання треба було мати 20000$. Грошей на проживання в Лондоні не хватало, тому хлопці, яких прийняли у Лондонську Школу, пішли на хитрість. Їх було, здається, п"ятеро. Склалися вскладчину і однесли потрібну суму в банк на прізвище одного з них. На другий день взяли у банку довідку для Лондона, а гроші переклали на іншого. І так 5 разів. Казав син, хвилювався страшенно, бо кожний міг забрати вклад і злинять. Але ніхто не підвів. Отак воно було поступити в Лондонську школу Економіки.

Mason Lemberg

Як казав Порох - у деяких з під вишиванки, косоворотку видно.

Tags: Ой всё!, Политика, Фейл
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 60 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →