Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Українські військові вимагають від Apple вибачитись за рекламу з «російським кіборгом»

Компанія Apple представила відеоролик, одним з героїв якого був «російський кіборг». Українські військові, які обороняли Донецький аеропорт і отримали прізвисько «кіборги» за свою стійкість від тих самих військових РФ, записали відео у відповідь.

У відео різні люди читають фрагменти листів до розробників компанії, дякуючи їм за Apple Watch, які поліпшують їхні життя. Російський ведучий із протезом Дмитро Ігнатов розповів свою історію: він втратив ногу під час нещасного випадку на службі в армії Росії у 2012 році.


лінк на ютуб

Українські «кіборги» вимагають від Apple вибачитися за ролик із росіянином, який називає себе «кіборгом». У відеозверненні вони пояснюють, що у 2014 році російська армія вдерлася на територію України. Під час боїв за Донецький аеропорт «кіборгами» українців прозвали самі росіяни.


лінк на ютуб

«Ми закликаємо до термінового виправлення рекламного відео та письмового вибачення перед «кіборгами» живими і полеглими, котрі воювали на передовій за нашу із вами демократію проти військ Російської Федерації», — зазначив один з військовослужбовців на відео.

джерело

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 73 comments