Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Турбины находились в Крыму на отдыхе, и уволились из Сименса ещё в прошлом годуЗначитца так. Турбіни компанії "Сіменс" могли опинитися в Криму ЛИШЕ завдяки корупційним схемам, на яких зав`язані не лише перші особи компанії, але й німецькі чиновники з уряду, які за своїми функціональними обов`язками мають слідкувати за законністю укладених з Росією (і не лише з нею) угод.

Звідси випливає один цікавий факт: Німеччина настільки погрузла в корупції, що українські реалії на цьому тлі здаються тендітними квіточками. ЄС терміново потрібно ставити питання про глобальну боротьбу з корупцією в ФРН, та й в усіх інших країнах Європи.

Нагадаю про історію із Шрьодером і проектом "Північний поток".
Нагадаю історію з президентом ФРН Вульфом.

І це лише верхівка айсбургу. За підрахунками експертів, корупція наносить Німеччині збитків у 250 мільярдів доларів на рік.

До речі. "Сіменс" не вперше потрапляє в скандал з корупцією. у 2006 році виплило, що концерн створив "чорну касу" розміром у 50 мільйонів євро на рік для підкупу чиновників з третіх країн. Тоді цапом-відбувайлом було призначено одного з топ-менедженрів компанії.
Загалом встановлено, що з 1999 по 2006 рр. компанією було виплачено більш ніж 420 мільйонів євро хабарів.

І НІХТО НЕ СІВ.

Серед країн, в яких "Сіменс" шурував в темному морі корупції - Росія. Китай, Італія, Бангладеш, Аргентина, Мексика, Фтранція, Ізраїль тощо.

І не лише "Сіменс". Концерни "Даймлер", МAN, "Фольксваген"... Не лише хабарі чиновникам по всьому світові - підкуп керівників профспілок і німецьких чиновників - буденна реальність Німеччини.

Проблема в тому, що Німеччина і є ЄС. Тому вона, сама будучи проїденою корупцуією, має нахабство повчати інших і не лише повчати, але й виділяти мільйонні гранти українським "антикорупціонерам", паралельно роздаючи хабарі в т.ч. і в Україні.
Як висловлювався персонах серіалу "Менти" - "дволикі Ануси"...

Як на мою думку утримання "антикорупціонерів" - це для того, аби відволікти увагу німецького суспільства від катастрофічної ситуації з корупцією в ФРН: типу дивіться, що пробиться в Україні!
Звідси й бурхлива "антикорупційна" діяльність наших "грантожерів", які волають про корупційне зло без жодних фактів і доказів.

Вангую: і цей скандал буде для "Сіменс" - мов з гусака вода. Бо вони так ГОДУЮТЬСЯ, експлуатуючи ринки третіх країн. Вони лише про корупцію в Україні торочать.

Павло Бондаренко

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 62 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →