Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Та кому потрібна ця арифметика?Свіжа #зрада шириться у ЗМІ: Україна – найбільш корумпована країна серед 41 держав, де фірма Ernst & Young проводила відповідне дослідження.

Але давайте подивимося, як Ernst & Young прийшла до такого висновку.

Ernst & Young у 41 країні провела опитування на предмет бачення проблем корупції «членами рад директорів» і «старшими менеджерами». Кількість подібного контингенту, опитаного в Україні, склала 100 голів. 88 з них, тобто 88%, сказали, що з корупцією у нас повний п@здець.

Показово, що Росія, згідно дослідженню, на 16 місті. Тобто, за результатами опитування запоребрікових «членів рад директорів» і «старших менеджерів», божевільна бензоколонка, менш корумпована, ніж Греція, Словаччина, Хорватія, Угорщина, Словенія, Італія… На хвилиночку: країна, де корупціонери забороняють і розганяють антикорупційні мітинги, а антикорупціонерів кидають за грати, де президент і прем’єр-міністр навіть не намагаються приховати спизжені мільярди, - ось оця країна менш корумпована, ніж Італія, яка судила за корупцію екс-очільника уряду, де рейди проти мафії ледь не національна забава.

Чому так? Тому що статистика – найменш точна наука. Звісно, якщо її застосовувати подібним чином.

Упевнений, що в Росії «член ради директорів», котрий жирує на корупційних схемах, і «старший менеджер», який живе з розкрадання бюджету, на запитання про корупцію, звісно, відповість: «Ну, може хтось десь хабарі й бере, але узагалі у нас з корупцією все добре». Це як із одним опитуванням в Москві на тему присутності ракокацапів на Донбасі: "Нас там нєт, номи побєдім".

Андрій Лаврик
 
Tags: Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 36 comments