Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Авторські хустки та шарфи

Українська художниця Марія Тертична крім живопису і настінного розпису багато років займається виготовленням хусток і шарфів в техніці холодний батік (ручний розпис по тканині).Кожна з хусток має унікальний авторський малюнок, підкреслить індивідуальність жінки і буде чудовим подарунком. Всі роботи виконані з натурального шовку, тому добре пропускають повітря і приємні на дотик. Використання якісних барвників дозволяє зберегти зовнішній вигляд після неодноразового прання. Фарби стійкі до ультрафіолету, не линяють і не вицвітають, гіпоалергенні і не залишають слідів на шкірі або одязі.

Ось деякі з хусток:

Сонячні птахиДерево життяДракониЗлата ПрагаСиній ПтахВесна прийшлаПодивитися інші роботи і придбати вподобані, ви можете на сторінці Terra Mariya в Фейсбуці.
 
Tags: Пиар
Subscribe
promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments