?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Патриот! Будь последовательным!


 
Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yura_vn 16 марта, 2017
Та з чого б то? Для маленьких контор що потрібно? Товар внести, платіжку видати, звіт по ЄСВ забабахати. Все це в ICEB є. Бери, став, вивчай, користуйся. Але ж спіратити "Жопу Одіна" простіше - нічого переучувати не потрібно. Все впирається в банальне людське "а там кнопочки по-іншому, лінь по-новому звикати". Якби в Україні РЕАЛЬНО "дерли" за піратку, думаю, такі проекти як ICEB, були б більш затребуваними.

anonymus 16 марта, 2017
Ну популяризация своего софта это скорее дело IT-шников, а не правоохранительных органов. Во всяком случае мелкие клиенты часто просят как-раз что-то попроще им поставить, 1С навязывается именно обслуживающим персоналом. Возможно, ради выгоды, а может и из-за лени что-то другое изучать, не исключаю.

yura_vn 16 марта, 2017
>>>Ну популяризация своего софта это скорее дело IT-шников, а не правоохранительных органов.
Само-собою. Але правоохоронні органи мали б навести порядок в сфері "піратського" софту. Привчити людей до думки, що за все потрібно платити, і за роботу ІТшника в тому числі. А то виходить парадокс: в Інтернет є такий ресурс - Humble Bundle, де можна придбати певний набір софту (в основному ігри, але й буває професійний софт) за суму від 1$. Ціну за набір можеш регулювати сам. Так от, до чого я веду: користувачі GNU/Linux, які користиються "безкоштовним" Лінуксом стабільно дають найвищу ціну за дані набори, користувачі Мас - в середині, а користувачі Вінди - менше всіх. А отже маємо таку картину - користувачі Лінукс, які найкраще розбираються в ІТ "кухні" найбільше цінують працю програмістів, а "хом’ячки-віндузятники" - найменше.

  • 1