Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Імітатори майдануЗараз люди з паралельної реальності в якій "Майдан піднявся через антикорупційні заклики Найєма" і в якій "Парасюк прогнав Януковича" кажуть, що не треба застосовувати подвійні стандарти схвалюючи захоплення ОДА під час Майдану і засуджуючи ці дії зараз.

Шановні люди з паралельної реальності, я розумію, що ви нічого не знаєте, не пам'ятаєте, участі не брали. Але Я пам'ятаю дуже добре.

І те на чому ви намагаєтесь маніпулювати зараз, виглядає так само цинічно і так само огидно як ваші маніпуляції на смертях і полонених, яких "визволяє" кримський аферист.

Але для тих, хто хоче порівнювати незрівнянне нагадаю:

В 2014:

 • причиною захоплення ОДА стали смерті Героїв на Грушевського

 • захопили Львівську ОДА, а потім інші ОДА, тисячі самостійно організованих і дійсно обурених людей.

Що було вчора:

 • причиною вчорашніх акцій стала БРЕХНЯ, як і в принципі всієї "блокади". Ця "блокада" побудована на суцільній брехні починаючи від біографій її організаторів вкидів про "зброю, що перевозиться в вагонах" і закінчуючи маніпуляціями на смертях і на полонених, про долю яких нібито турбуються ці аферисти.

 • вчорашня брехня, яка збурила багатьох, сьогодні стала цілком очевидною для всіх. Бо людей збурив не стільки сам розгін, а скільки вигадані історії про те, що "там всіх били, особливо цинічно били АТОшників". Сьогодні стало очевидно, що нікого не били. Тобто, ми маємо СВІДОМУ спробу підігріти суспільство аналогіями з тими подіями. А це вже технологія, яку нам три роки впарює гусня.

 • окреме питання це маніпуляції на темі АТОшників. З затриманих 43 осіб, десятеро назвали себе АТОшниками, але не надали документів (допустимо, це так і є), шестеро були раніше засудженими, а 33 особи не мали ніякого відношення до АТО. То з якого дива вони називають цих людей АТОшниками та "ветеранами"? Я не буду цього робити і перетворюватися в дніще, але з таким самим підходом, зважаючи на 6 судимих, їх можна називати як?..

 • Львівську ОДА вчора "штурмували" 8-10 осіб, Франківську теж стільки, В Луцьку, Чернівцях і Вінниці було кілька десятків. В Києві вчора на Майдан прийшла сотня-дві. Про яке народне обурення ви зараз говорите? З чого б це тих вісім людей представляють думки львів'ян?

 • На відміну від 2014 року, коли депутатів переслідували за спроби прийняти рішення на підтримку Майдану, вчора ці спокійно вночі понаприймали повної дурні, яка не вкладається в здоровий глузд. Головне, що ця повна дурня повторюється в "вимогах" різних міст і якось дивно, що ні в кого з "депутатів" не виникає питань. Соупадєніє?

 • Зате зараз бачимо намагання надати цих маргінальним акціям під ОДА вигляду всеукраїнського масштабу. ЗМІ садового навіть карту протестів почали малювати, як в 2014.

 • І про спроби зрівнювати події 2014 року з сьогоднішніми маргінальними керованими акціями. Нагадаю, саме такий аргумент використовувала кремлівська пропаганда під час захоплення адмінбудівель на Донбасі в 2014 році.

... і на останок:
Дуже сумно, що за тим всім, всі ці "захисники" "блокади" забули про полонених, обстріли міст і реальні проблеми. І чомусь зовсім не хочуть задати запитання організаторам "блокади" чому тривають обстріли? Де звільнені полонені?..

Mason Lemberg
 
Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 70 comments