?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Весна прийде

Є така стара брутальна українська мудрість: "Весна прийде - покаже хто де срав". Вибачте за вульгарність.

Все просто: сніг прикриває все. Але лежить недовго. І коли він тане - все приховане вилазить.

Авдіївка розтопила сніг і ми побачили хто де гидив. Ми побачили "баригу" Жебрівського, який не спав три доби, тримаючись на термоядерній каві та енергетиках; ми побачили посеред Авдіївки премєр-міністра Гройсмана. Під ворожими ракетами "Градів". Жоден прем`єр світу не наважувався їхати туди, де реально падають снаряди.

Ми побачили міністрів "злочинного уряду", десятки волонтерів, сотні звичайних небайдужих людей. "Завтра їхатиму повз Авдіївку, можу вивезти 2-3 людей" - звичні оголошення в соціальних мережах. Ми побачили підприємців з Донеччини, які везуть в Авдіївку матраци і воду, електрогенератори і бинти, картоплю і дрова.

Ми побачили "бариг", які за проханням Гройсмана розвернули з Мукачевого вже законтрактований і проплачений ліс у бік Авдіївки. Які збитки понесли ці "бариги" можна лише здогадуватися.

Ми побачили чітку роботу президента та дипломатичного корпусу, завдяки якій міжнародна спільнота всю відповідальність за ситуацію однозначно поклала на Москву і сьогодні на закритому засіданні Радбезу ООН рашистів знову ставитимуть у позу вінницької колгоспниці на буряковому полі. Лише той, хто втаємничений у тонкощі дипломатії розуміє, наскільки багато важкої роботи це потребувало; наскільки мало спало керівництво країни у ці дні.

Ми побачили поліцейських, які під обстрілами вираховували ворожих навідників. І вирахували!
Ми бачили солдат та офіцерів ДСНС.
Ми бачили лікарів, психологів і журналістів.
Ми бачили простих мужиків, ремонтників, які під снарядами дерлися на опори ЛЕП, аби дати замерзаючому місту струм.
Ми багато кого і чого бачили.

Не бачили ми в Авдіїївці лише великого борцуна з "баригами" Міхо. Він взагалі чомусь у ці дні ліг на дно і не відсвічує. Ми не бачили велику борчиню із "злочинною владою" Савченко. Кажуть, вона по Швейцаріям мотається. Гроші на боротьбу із "злочинною владою" очевидно збирає з таємних рахунків московських господарів.

Тимошенко ми бачили. У телевізорі. Вана щойно повернулся з чергового курсу омолодження, злітала в США і розродилася спічем про те, що, виявляється, Порошенко дав команду Захарченку стріляти по Авдіївці й посилати орків в атаку. Ми почули звичну пісню "війнавигіднавладі". Хоча б пару баночок свого улюбленого швейцарського йогурту послала дітям.

Ми побачили Гришина-Семенченка та Парасюка, у безпечному тилу, за сотні кілометрів від Авдіївки. Блокують під коньячок з канапочками. Рейки підривають, як партизани. Тільки чомусь у нашому тилу, а не в ОРДІЛьському.Ми побачили Сірожу Лещенка. У теплій київській студії телеканалу 112 відомого українофоба і сепаратиста Мураєва. Ниє пісню "війнавигіднавладі". Очевидно, люди Авдіївки, що втратили житло, власнику елітної квартири у Києві не товариші.

У Львові звичайні громадяни, підприємці, волонтери збирають допомогу Донбасу. Але мовчить власник елітної вілли в Ніцці, борець зі сміттям і "злочинною владою", пан Садовий. Очевидно, чекає на результати роботи "блокиратора-Семенченка".

Весна ще не прийшла. І сніг дежить по коліно. Але Авдіївка, де сьогодні вночі був мороз більше 10 градусів, зірвала всі маскувальні покрови і стало добре видно, хто справжні "бариги" і політичні базікали. Весна ще не прийшла, але Авдіївка показала хто де срав.

Павло Бондаренко
 
Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
olma2000 2 февраля, 2017

Гадя отметилась, назвала порошка зрадником.


banderovets_dp 2 февраля, 2017
Ну щаз понесёцца!

Оля Доля 2 февраля, 2017
Вы бы порядок в коментах навели, там сотрудник Ольгино уже на ящик боярышника заработал

Евгений Эм 2 февраля, 2017
Пожалейте, один отдуваюсь - сокращение у нас, а простым россиянам на Украину уже давно нас#ать.

Евгений Эм 2 февраля, 2017
А тем временем всплыл очередной пи#@%ж укропропаганды: Украинская чиновница сыграла роль благодарной ВСУ жительницы Авдеевки:

ЛЕНТА.РУ/news/2017/02/02/baglai/
- вот, хочу донести до украинцев не жрать у СМИ говно с лопаты. Есть шанс?

silovolt 2 февраля, 2017
В приниципе, неплохо, но слабовато.
Займитесь лучше прямыми оскорблениями и клеветой, это сейчас более важно и необходимо.
Война скоро кончится, и нужно предостеречь людей от замирения и «мышебратства»,
не дай бог снова в объятья «старшего брата» и в совок назад. Работайте, мы на Вас надеемся.

m_for_mijers 2 февраля, 2017
С этими-то давно понятно. Между тем у власти свои косяки заметны.

magner58 6 февраля, 2017
Та невже.ю :D Удівітєльно, власть - і з косякамі.

saburov_s 2 февраля, 2017
Многие из упомянутых личностей несимпатичны, но нифига непонятно, что они должны были сделать но не сделали? Плюс коньячок этот – явный пинок оппонента на фоне трагедии.
Последнее добавляет в список несимпатичных самого Бондаренко.

Mihail Gasyuk 2 февраля, 2017
Какой у тебя заполненный по самые края журнал. Прям ах!

Научитесь делать достоверных ботов, кеглесосы.

xmarino4ka 2 февраля, 2017

Нажаль "Авдеевка" еще продолжается, за окнами грохочет....


strangelove101 2 февраля, 2017
при этом вы , суки, не видите убитых мирных жителей Донецка, при этом вы спокойно ,прицельным огнем обстреливаете школы и больницы
так Донбасс-це Україна, чи ні?
для кого эта статья? вы попрежнему хотите наебать ваших кастрюлегововых щеневмерликив, которые радостно скакали на майдане? граждане уголовники и прочие бендеровцы- вы просто почуяли, что ваше время проходит. учите гимн России и учитесь делать оральные ласки рыжему президенту. вас списали за ненадобностью.

hummerm 2 февраля, 2017
Жебрівський реально барига.

(Удалённый комментарий)
tank_ua 3 февраля, 2017
поделиться опытом уборки мусора, больше он ничего не умеет)

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
  • 1