Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вато-російський флешмоб у м.Горішні Плавні не відбувся

18 грудня у Горішніх Плавнях на площі біля ялинки пошановувачі "русского мира" планували провести акцію - флешмоб та промекати пісні комуністично-радянської доби російської імперії. Вибір дати (18 грудня - день народження Сталіна) і "творів" тієї самої доби був відповідний: "Комсомольци- добровольци", Прощание славянки".

Силами небайдужих місцян, при підтримці бійців АТО, мекати місцевим путіноїдам не дозволили. При вигляді крові, якою хлопці рясно полили місце російського шабашу браві борці за русь єдіную забувши слова пісні розбіглись. Залишкам цінувальників радянської пісні пояснили, що їх репертуар не відповідає викликам сьогодення нашого міста. Найупоротішим співакам хору радянської пісні було окремо пояснено, що слова: "где б мы ни были, с нами Россия", "Ждёт победы России святыня, Отзовись, православная рать!", "Под хоругви мы встанем все смело Крестным ходом с молитвой пойдём, За Российское правое дело Кровь мы русскую честно прольём", "Встань, Россия, из рабского плена. Дух победы зовёт, в бой пора!", "Хорошо над Москвою-рекой", під час війни з росією є не тільки не актуальні а й шкідливі для їхнього здоровья.


ссылка на ютуб

У якості лікуваня та профілактики хвороби надбаного радянського запалення мозку їм було запропоновано вивчати українську історію, культуру та пісні тощо. Ну і як потім виявилось з коментів "сведетелей лёши марченка" акцію ім зірвав "Правий Сектор")) Подейкують, що на ялинці бачили відповідні візитівки.

Сергій Калина

Tags: Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 60 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal