Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще один приклад, як українські ЗМІ працюють на ворога

Ось частина виступу Далі Грібуаскайте (с 20:30): "У нас ще залишились ті підприємці, які хотіли би більше працювати на сході від наших кордонів, тому що там легко, знаєте, хабаря дав та й собі рухаєш свій бізнес. Але ви обираєте інший шлях - коли треба буде працювати без корупції. Ми бачимо, як багато ви зробили за останні три роки, ми розуміємо, як то складно було зробити, про те ще й сьогодні ваша ситуація з корупцією не така, яку хотілось би мати. Я не хочу зараз цифри називати, але вона дуже далека від бажаного. І я розумію, що вам зараз треба боротись не лише з війною зовнішньою, вам треба боротись і з корупцією, з тою корупцією всередині, яка не дозволяє вашій країні поліпшувати свій добробут, і всім краще жити. Через те, я особисто, а також міжнародна спільнота, вважає, що у вашому випадку корупція може складає чи не найбільшу загрозу, навіть ніж сама російська загроза. Через те сьогодні я звертаюсь до спільноти підприємців, і кажу вам: сьогодні у вас є шанс працювати не лише з литовськими підприємцями, а, так само, і з своїми політиками, і своїми представниками суспільства, громадянського суспільства. І лише разом своїми зусиллями ви зможете побороти цю корупцію, а вона дуже дуже глибоко закорінилась у вашому суспільстві".

Дивіться: у цьому виступі Даля розповідає, що у Росії можна дати хабар, і вести бізнес, вона каже, що Україна обрала інший шлях, вона розповідає, що ми дуже багато зробили за останні три роки, і що багато роботи попереду, вона розповідає що корупція - це загальнодержавна проблема, вона звертається до підприємців також підключатись у процес.

А що робить наша преса? Наша преса вириває фразу "Корупція завдає Україні більшої шкоди, ніж війна" (це ж така радість для "наших" ЗМІ, будь-що відвести увагу від агресії Кремля, і обвинуватити у всьому нас самих), забуває вказати про наші досягнення, забуває вказати, що мова йде і про корупцію у всьому суспільстві, і знову весь інформаційний виключно негатив посилає виключно на владу. Далі цей месидж передирається кремлезмі, з них іде на різні антимайдани, а з антимайданів на різні патррріотиУкраїни.більше скрінів тут.

Три роки жити в ситуації, коли твої ж ЗМІ любими доступними маніпуляціями тупо мочать твою ж владу, хто в інтересах ВВХ, хто в інтересах місцевих ФПГ, хто через обідки, і це в ситуації постійної агресії РФ.
пздц

Богдан Карпенко
 
Tags: Медиапиздота, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments