Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Особливості національної інтернет-торгівлі

(Скопипастил с днепровского рыболовного форума, автор - ник Савельич)

- То доброго дня.. Визивали?
- Ага, сідайте.. Маємо до вас питання. Відповідно до нової редакції ЗУ «Про нерухомість» ви маєте платити податок з вашої комерційної нерухомості.
- В мене немає комерційної нерухомості.
- То є як нема? А як же ви тоді ведете свій бізнес?
- Ну отак, без комерційної нерухомості..
- Ненуєбать.. Ви прикалуєтессь?
- Ніхуя, вона мені не потрібна..
- А де ви торгуєте?
- Ну.. як то вам сказать.. в інтернеті..
- ......"Што?".. (по Цареву..)
- Ну, типа в комп’ютері..
- Гм... Я вас питаю, де відбувається ваша торгівля! До вас не буде питань, якшо ви мені покажете договір аренди приміщень де ви торгуєте, тоді такий податок платиться вашим орендодавцем з його прибутку від вашої орендної плати.
- Я ж вам кажу, в мене інтернет-магазин, з нього і відбувається торгівля, люди дзвонять, я приймаю замовлення, на підставі договору дилерства переказую його до постачальника, відправка йде з постачальницького складу на даний момент. З того складу, звісно якщо треба, платить податок сам постачальник. Плату за зберігання мого товару якщо такий з’являється, він можливо враховує у собівартості продукції.. Відповідно до сьогодення я не маю необхідності утримувати власний склад чи офіс навіть – це економічно невигідно. Тому так – через інтернет сторінку й телефон. Така схема є найбільш досконалою. Свій склад я закрив, він мені не потрібен на даний момент. Інтернет простір - не є нерухомість, наскільки я в курсі? :)
- Нє.. якось шось таки не то.. Карашо.. У вас має бути якийсь там хуйзна який договір аренди, а якщо нема – то комерційним приміщенням вважається ваша ЛІЧНА нерухомість, з якою ви повинні сплачувати податок, оскільки відповідно до ЗУ не підпадаєте під пільги!! Ви ж дома продаєте? Де ви базарите та продаєте?
- Єбатьторохтеть.. Ні.. не дома.. в мене немає товару дома, складів також. Я про продажу «базарю» в телефоні, скайпі. Закон передбачає податок на рухому власність або на ПЗ?... До речі, в мене вже була орендована торгівельна площа - ваші браття по мозгу заебали.. закрив нахуй.. Я сам вирішую орендувати мені чи реалізовувати питання торгівлі іншими шляхами.. Ви не проти?
- Ніхуя не знаю. Ви ведете діяльність у вашому будинку, тому маєте платити податок..
- Пздц.. Я веду розмову з кроваті – мова йде про податок з кроваті? Чи з машини?
- Не язвіть! Ви розумієте про що мова!
- Ні, не розумію. Я веду свою діяльність у такому випадку з того місця де мене застане дзвінок.. Наприклад, влітку дуже часто з рибацької сідушки. Але вона, як нерухомість, взагалі збудована з порушенням всіх законних піздецов, у природоохоронній зоні. Тому власник сідушки відмовляється укладати зі мною договір оренди.. Їбіть його..
- Нє, нувигандон..
- Дякую панеже.. Взаємно.. Моя діяльність та прийняті відповідно до неї МНОЮ правила не передбачаюсь ні офісів, ні оренди приміщень. Ви розумієте чи ні? Відповідно до ЗУ «Про спрощену систему» я плачу єдиний податок.. На те він, блять, і ЄДИНИЙ! Мій простір віртуальний.. як вам пояснить.. «Матрицю» дивились???
- ..Гм.. ну канешно!!!.. яку частину?…
- Блять.. та похуй яку.. Третю.. де блять розплодились такі як ви Агенти Сміти в частності.. Зрозумійте, в мене віртуальна торгівля, у віртуальному світі.. Мій магазин – то є сайт.. Але ж не нерухомість! А плачу шось на кшталт оренди нерухомості, але у віртуальному світі. За хостинг мого сайту, за аренду домену.. Плачу офіційно, є всі відповідні бомаги. Ті люди – мої орендодавці відповідно до своєї діяльності, якщо передбачає ЗУ, мають платити відповідні платежі зі свого податку на прибуток.. Якщо ні - то не мій трабл. На те є такі як ви аж до Верховної Ради, щоб передбачити та врахувати такі ситуації на ринку... Оренда є, я її справно сплачую, такшо з орендодавця і взимайте..
- Мені похуй!! Мені сказали єбать усіх!!! У вас є договір оренди на цей.. як його єбать, гоздинг, блять?
- Так є, але ж то не відноситься до нерухомості..
- Так.. ніхуя не знаю.. Тоді платіть з будинку!!
- Ок, тоді ви прийдете з рулеткою, ми переміряємо площу, з якої по вашому ведеться діяльність, та буду платити з неї. Я з задоволенням до вашого приходу вимостю ноутбук на рибацький ящик. Потім я попиздю в ГАСК і буду виводити дані 0,5 м з житлової нерухомості, переводити на комерційні комунальні тарифи кутову розетку, внесемо зміни до плану містобудування, затвердимо всю цю хуєту через пару століть рішенням сесії облради, і ви таки отримаєте 15 копійок на рік... Потім те саме зробимо з машиною та сідушкою.. Ну шоб хоч якось працювати у нормах законодавства.. Я ж чесний громадянин :)
- .. Так.. то ви відмовляєтеся платити податок з нерухомості?
- Звісно відмовляюся..
- ЧОМУ?? МЕНЕ Ж ВИЇБУТЬ!!
- Ну тоді приємних вам ощущеній ;) Тому що це протирічить ЗУ про спрощену систему оподаткування мене як суб’єкта підприємницької діяльності, і тому що такий платіж у даному взагалі випадку не передбачений ЗУ.
- От сука.. Ви вільні..
- Дякую.. Наостанок, перепрошую… У мене є курятник, там живуть коти з водоканалу, плодять кошенят, я їх продаю інколи, бо кот піздатий, хоть і уйобище, але ж таки чистий перс.... Мені напевно звернутися до місцевої ради з приводу зміни цільового призначення землі під курятником у статус заповідної зони? і таким образом отримати відповідні податкові пільги та дотації на розвиток курятника??.. А також як там на рахунок податку з котячого гімна, яке неконтрольовано висирається без відповідного дозволу екологічної інспекції??
- .. Ідіть нахуй..
- Взаємно.. На все добре...
 
Tags: Приколы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments

Recent Posts from This Journal