Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тернопіль, фестиваль блогерів

Тернопільська Обласна Державна Адміністрація
Тернопільська Міська Рада
Асоціація Незалежних Блогерів
Тернопільський Медіа Центр


у день міста Тернополя, 27, 28 серпня (субота-неділя) проводять

ФЕСТИВАЛЬ ТРЕВЕЛ-БЛОГЕРІВ
за участі відомих українських блогерівВас чекають екскурсії Тернополем та областю, майстер-класи, прогулянки на пароплаві, конкурс блогерів на тему туристичної Тернопільщини (з призовим фондом 5000 грн!), кубок Тернополя з лате-арту, чемпіонат аквабайків на озері, та багато іншого.

Організатори фестивалю забезпечують розважальну та екскурсійну програму, проживання у Тернополі (готелі), харчування (сніданок та вечерю), та відшкодовують вартість квитків на поїзд/автобус.

Блогери, що їдуть Україною у рамках експедиції "Нагорні Проповіді", прибудуть у Тернопіль самостійно. Усіх інших запрошуємо зареєєструватися за цим лінком, і, після отримання запрошення на e-mail, приїхати у Тернопіль 27 серпня вранці. Зворотні квитки можна купувати на неділю ввечері, або на понеділок вранці.

Tags: Блог-тур, Блогеры
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 42 comments