Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Тотальна зрада

Сьгодні виповняється 2 роки з того дня, коли П.О.Порошенка обрано Президентом України. Більш детальний та серйозний аналіз, з усіма недоліками та позитивом стовно його діяльності підготую до річниці його офіційного вступу на посаду, тобто інавгурації.

Зараз дозвольте пройтися по "зраді", якої її бачать наші "патріоти", тобто "совки", які визнали незалежність України пізніше за Канаду, але все ж трохи раніше за Схдний Тимор і з того часу не знімають вишиванок навіть уві сні.

Отже "зрада".

Порошенко здав Маріуполь в обмін на "Ліпецьку фабрику" - 14 разів.

Поророшенко здав Мар`їнку в обмін на "Ліпецьку фабрику" - 8 разів.

Порошенко здав Щастя (просто так) - 3 рази.

А крім цього Порошенко здав Красний Лиман, Сіверськ, Краматорськ, Слов`янськ, Костянтинівку, Дружковку, Джержинськ (Торецьк), Артемівськ (Бахмут), Рубіжне, Сіверодонецьк, Лисичанськ, Попасну, Горськ, Щастя та інші, більш дрібні міста і села.

Поршенко розвалив потужну українську армію. Це всі знають. Пан Азаров так і сказав тиждень тому. Порошенко. Розвалив. Українську. Армію.
Пана Азарова підтримали видатні українські патріоти від Бутусова до Лєщєнка і від Гнапа до Крат.

Дійсно, хто ж іще пустив "наліво" три з половиною сотні танків, півтори сотні вертольотів, 800 тисяч автоматів - це він, підлий. У нагрузку до тортиків "Рошен".

І лише неймовиірними зусиллями геніального полководця, чеснєйшєго офіцера, настоящєго палковніка Анатолія Гриценка та його дружини армію було відновлено. Сформовано 6 нових мотопіхотних та механізованих бригад, 12 батальйонів та полків Нацгвардї, розроблено новітні системи озброєння.

Гриценку допомагали Бутусов, Лєщєнко, Гнап, Сироїд, Семенченко, Тммчук та інші видатні полководці.

Саме Бутусов, Найєм, Тетяна Чорновіл, Гнап і Анатолій Грицено реформували Генштаб, ввівший в нього для контролю за витратами і закупівлями волонтерв з числа представників громадськості та воїнів АТО.

Вже не кажу про те, що зрадник Порошенко ледь не щотиждня бігав до Європи та США переконувати їх у тому, що в Україні - корупція і злочинна влада і що не треба їй давати кредити, допомогу технікою, озброєнням, медикаментами - все одно вкрадуть. Головне - ні в якому разі не треба створювати коаліцію проти Росії і не треба вводити проти неї санкції (бо там фабрика у Ліпецьку).

Саме Порошенко за два дня до референдуму в Голандії їздив туди й роздавав інтерв`ю про те, як все погано в Україні і що їй ще рано до ЄС. Вмовляв не давати черговоро траншу МВФ - все одно вкрадуть.

І лише неймовірними зусиллями Боровика, Гнапа, Лєщєнка, пані Юлії Тимошенко та пана Олега Ляшка, які поїхали до Нідерландів і переконали голландцв не вірити "шоколадному зраднику", підступні задуми Порошенка позбавити Україну евронтеграції провалилися.

Ну і звичайно, це Порошенко (бо Ліпецька фабрика, не забули?) робив усе, аби Україна і надалі продовжувала купувати газ у Росії. Якщо не по 450, як у 2009-му, то хоча би по 295.

Лише титанічні зусілля Юлії Тимошенко дозволили порвати усі тіньові газові схеми, що вибудовувалися між Києвом та Москвою десятиріччями, за якими газ вважався "президентським" бізнсом, що приносив усім гарантам від Кучми до Януковича мінімум мільйон доларів щодня самих лише "відкатів" - було подолано, а Україна взагалі не купує газу у Москві.
Крикнемо потрійне татарське "Ура" Юлії Володимирівні за подвиги на газовому фронті.

Можемо ще згадати чимало "зради", починаючи від нової поліції та волонтерського контролю за міністрами і закінчуючи іноземними інвестиціями у країну, що де факто знаходиться у стані війни, але не буду. І так вийшло чимало літер.

Знаю одне: все, що іще залишилося поганого (а його чимало залишилося) в країні - це особисто через Порошенка та його "Рошен".

А все, що зроблено і реформовано - це завдяки Гриценко, Тимошенко, Гнапу, Сироїд, Найєму, Ляшко, Садовому, Семенченко, Парасюку, Соболєву, Мосійчуку, Корбану, Крат, Тані Чорновіл та багатьом іншим, хто не за газові схеми, не за московське бабло, не за можливість тирити з бюджету - а єдино заради простого українського народу несе свій хрест, не доїдає, не допиває, не досипає.

Тому повністю підтримую пані Сироїд: треба забрати у Порошенка право керувати СБУ передати над ним контроль депутатам. Хай керують Ляшко, Тимошенко, Вілкул, Рабінович, Мосійчук, Семенченко, Парасюк, Балога (усі три), Львочкін. Ну і звичано, сама Сироїд.

Двічі несудимий за шахрайство Костянтин Гришин на чолі Служби Безпеки? Чом би й ні. У нас вже був двічі не судимий президент.

Головне - Порошенко влади не давати. Бо зрадник. "Рошен" та Ліпецька фабрика опять же ж...

З великим "прохоботським" вітанням
ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко)

Tags: Политика, Стёб
Subscribe

 • Суперкластер Ланиакея

  Cверхскопление галактик, в состав которого входит наша галактика - Млечный Путь (положение отмечено красной точкой). А прикиньте, если однажды…

 • Если ОНО не следит за вами — поздравляю, вы шизофреник!

  Стандартная иллюзия полой маски является слабым маркером шизофрении: пациенты с этим заболеванием, по некоторым данным, в три раза реже, чем люди…

 • Мисс Ван Хелсинг

  Недавно читал пост на itorte про то, что радикальный феминизм завел индустрию развлечений в тупик. Отчасти потому, что им прикрываются шарлатаны,…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments

 • Суперкластер Ланиакея

  Cверхскопление галактик, в состав которого входит наша галактика - Млечный Путь (положение отмечено красной точкой). А прикиньте, если однажды…

 • Если ОНО не следит за вами — поздравляю, вы шизофреник!

  Стандартная иллюзия полой маски является слабым маркером шизофрении: пациенты с этим заболеванием, по некоторым данным, в три раза реже, чем люди…

 • Мисс Ван Хелсинг

  Недавно читал пост на itorte про то, что радикальный феминизм завел индустрию развлечений в тупик. Отчасти потому, что им прикрываются шарлатаны,…