Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У Садопомощи очередной приступФилипп Духлий: Нешановна пані Сироїд, ви намагались під час війни заради монетаризації свого зрадорейтингу влаштувати перевибори, що б вилізло Україні зупинкою реформ, передвиборною істерією та збільшенням частки Юлькі, Ляшків, ригів та вас в Парламенті.

А тепер ви вимагаєте передати контроль над СБУ, розвідкою та МО до ВР, зробивши Президента весільним генералом. І це під час війни!

Можливо, Порошенко не найкращий в світі головнокомандувач, але найкращий з тих, що були і вже точно в тисячу разів кращий вашого афериста-однопартійця Насіння, вашого однопартійця-істерички Єгорки, всіх цих Ляшок, Юлєк та інших Шуфричей з Допами.

Заберіть свої шаловливі ручонки від того, що працює і краще сконцентруйтесь на прийнятті реформаторських законів, які Рада постійно динаміть, пані віце-спикерка українського парламенту.

І на останок. Може краще поговоримо про контроль виборцями ВАС, народних обранців? Бо навіщо нам, виборцям, ВАШ контроль над силовиками, якщо ми не контролюємо ВАС?Tags: Идиотизм, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments