?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Любо!Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
akaliya 26 февраля, 2016
А ще непогано такі "свята Голови" проводити кілька разів на рік:
1. на інвалідному візочку, як було запропоновано вище
2. наступним заходом може бути наприклад - кілька разів на рік Голова допомогає молодій самотній багатодітній мамі (якнайменше двоє дітей, а краще троє : одна дитина від народження до 7-8 місяців(великій возик)+ дитина 1,5-2,5 років (маленькій возик) і дитина віку "спробуй спіймай" 3-6 років)
допомога не повинна бути дуже складна, тільки саме просте і необхідне: взяти дітей і сходити з ними на молочну кухню, до лікаря, у аптеку і по магазинах. Добре було б якщо ця родина жила у будинку без ліфта на 5-7 поверсі (або можна з ліфтом якій ніколи не працює на 12-16 поверсі) і добре було б з'їздити на іншій кінець міста на міському транспорті але тільки за самим необхідним : купити книги або підручники, до спеціаліста за направленням лікаря, etc.
На мій погляд після свята "допоможи молодій мамі" свято "дістанься до хати на інвалідному візку" стане справжнім святом!

  • 1