Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В лікарні побилися Кужель і Мірошниченко

Олександра Кужель та Ігор Мірошнічнеко, які проходять стаціонарне лікування в одній лікарні у зв’язку з отриманням травм у бійках за різних обставин, побилися вже між собою. Про це повідомляє газета «Бойовий депутат» з посиланням на співробітників лікарні.Конфлікт виник у черзі на флюорографію, де Кужель і Мірошниченко не змогли визначити, хто за ким стоїть і хто повинен зайти в кабінет першим, у зв’язку з чим влаштували скандал, який переріс у бійку з псуванням майна лікарні.

При цьому Кужель отримала черговий удар по голові скляним предметом (імовірно це була порожня майонезна банка для аналізів, яку тримав у руках Ігор Мірошниченко), а “свободівець” у свою чергу пропустив кілька болючих ударів сумкою Кужель, а також пару стусанів від коханця своєї дружини, який також стояв у тій самій черзі.

Свідки відмовилися давати будь-які свідчення і вставати на чийсь бік, аргументуючи цей тим, що недолюблюють обох політиків.

«Та пішли вони всі *****, вони вже всіх тут ****», – дипломатично відмовився коментувати інцидент головний лікар лікарні.

Агентство фейкових новин UAREVIEW


Tags: Приколы
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments